نجوم ایران

سلام بر دوستان به وبلاگ خودتان خوش امدید شما را به دیدن تصاویر ومطالب و خبرهای نجومی و هوا فضا دعوت میکنم

 
ساعت ۱:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۳٠   کلمات کلیدی:

چون تیر رها گشتـه ز چلّـه شده ایم!

مهمان شمــا در شب چلّـه شده ایم!

از برکت ایـن سفــره ی الــوان شما

تا خرخره خورده،چاق و چلّـه شده ایم!                                                                        پیشاپیش شب یلدا بر تمامی دوستان مبارک


 
فروش(پناهگاه‌های ایمن ضد بمباران)
ساعت ۸:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٩   کلمات کلیدی: 2012


صدها پناهگاه استوانه‌ای شکل فلزی شبیه لوله‌ی بخاری مجهز به امکانات زندگی که با داشتن هواکش در عمق چند متری زمین هم قابل نصب هستند، برای فروش و اجاره در اروپا و آمریکا عرضه شده است. اشخاصی که فرضیه پایان جهان در روز جمعه ۲۱ دسامبر رو جدی گرفته و باور کرده‌اند، از وحشت روز موعود و برای بقای خود به رزرو این پناهگاه‌های گران قیمت ضد بمباران اقدام کرده‌اند. یک سایت فروش این بانکرها در آمریکا (پناهگاه‌های ایمن ضد بمباران) از فروش و اجاره بیش از ۳۰۰ دستگاه تا به امروز خبر داده است
Three days to go until the Mayan Doomsday ( Dec. 21st) - and there's a rush on for bomb-proof survival bunkers. The chambers are mean to be installed 20 feet underground - offering comfort as the world falls apart around you


 
ایا ما میلیاردها تمدن هوشمند در عالم داریم!!
ساعت ۱٠:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸   کلمات کلیدی: موجودات فضایی

با در نظر گرفتن کم ترین احتمال ، ما میلیاردها تمدن هوشمند در عالم داریم!!

کهکشان راه شیری بیش از صد میلیارد ستاره دارد و کل جهان دارای حدود چهارصد میلیارد کهکشان است.آیا کره زمین تنها سیاره قابل سکونت و دارای حیات در کل این مجموعه ی بزرگ است!؟ به راستی اگر این طور باشد تقریبا صد در صد جهان بیهوده آفریده شده است.چون اگر انسان با سرعت نور هم حرکت کند برای رسیدن به دوردست ترین نقطه ی جهان که تا به حال کشف شده است باید در حدود چهارده میلیارد سال مسافرت کند!

در زمان حاضر که نوع بشر در اوج پیشرفت تکنیکی خود به سر می برد ، هنوز نتوانسته ایم به نزدیک ترین همسایگان خود یعنی سیارات دیگر منظومه ی شمسی و حتی ماه که با ما یک و نیم ثانیه نوری بیشتر فاصله ندارد ، دست پیدا کنیم.تا لااقل پایگاه دائمی برای استقرار فضانوردان در آنها ایجاد کنیم.

 
تقویم قوم مایا
ساعت ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٧   کلمات کلیدی:
تقویم مایا
Maya Calendar

 
منظومه شمسی از نگاهی دیگر
ساعت ۸:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٧   کلمات کلیدی: منظومه شمسی

اون نقطه زرد رنگ مظومه ماست (منظومه شمسی )که در راه شیری


 
عکس روز: زایش یک ستاره
ساعت ٧:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٦   کلمات کلیدی: عکس نجومی روز

ستاره‌ها هم مانند انسان‌ها تولد و مرگ دارند. این عکس یک پرورشگاه ستاره‌ای را در M33 که کهکشان مثلث هم نامیده می‌شود، نشان می‌دهد.

این کهکشان در صورت فلکی مثلث (Triangulum) در فاصله 3 میلیون سال نوری از زمین قرار دارد.

میلیون‌ها سال پیش یک ابر گازی در این منطقه شروع به متراکم شدن کرد و ستاره‌های جدیدی به وجود آورد که بسیاری از آنها در این تصویر تلسکوپ فضایی هابل دیده می‌شوند.

غبار قرمزی که مشاهده می‌شود باقیمانده ابر گازی ابتدایی است.


 
ناسا: چرخش زمین در 21 دسامبر سال 2012 میلادی برعکس می شود!
ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٦   کلمات کلیدی: 2012
طلوع خورشید از مغرب در برخی روایات از نشانه های ظهور و در برخی
از نشانه های قیامت ذکر گردیده است
(البته ممکن است در هر دو واقعه نیز اتفاق بیفتد)
.

(اتفاقات مهمی که بر اساس پیشگوئیها اقوام گذشته و برخی تائیدات علمی در سال ۲۰۱۲ اتفاق خواهد افتاد، اینک به مرور به بحث روز دنیا تبدیل شده است، کافی است شما سال ۲۰۱۲ را در اینترنت سرچ کنید و نتایج آن که ذهن بسیاری از محققان و مردم را مشغول نموده است، ببینید، جالب این است که این سال در بین بسیاری از اقوام گذشته مشترک است و همه تقریباً یکسان پیش بینی کرده اند.

به گزارش خبرگزاری تقریب به نقل از روزنامه "الوفاق": زمانی که نقاشیهای ملت های گذشته و رمزهای آنها را مشاهده می کنیم، مفهوم حقیقی آنها را درک نمی کنیم و گمان می کنیم که آنها خرافات و افسانه است و حتی آنها را مسخره می کنیم.

اما طبق یک مقاله علمی که بر روی اینترنت منتشر شده است، روز 21 دسامبر سال 2012 میلادی یعنی کمتر از 4 روز دیگر، دوره پنجم دنیا، آغاز خواهد شد.

این مسأله هر 26000 سال یکبار اتفاق می افتد و خورشید با به هم رسیدن کهکشان و مدار زمین در آسمان مواجه می شود. دانش امروز داستانهای ملت های مایا و سرخپوستان آریزونا و فراعنه را به یک واقعیت علمی اخترشناسی تبدیل کرده است.


 
2012
ساعت ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٥   کلمات کلیدی: 2012

یک تصویر گرافیکی 2012


 
اوج یک بارش شهابی برای دوست داران شهاب باران امشب را از دست ندهند
ساعت ٥:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۳   کلمات کلیدی:

بارش شهابی جوزایی بامداد روز جمعه 24 آذرماه به اوج بارش خود می‌رسد و در صورت ابری نبودن آسمان می‌توان هر ساعت 200 شهاب از این بارش را مشاهده کرد

به گزارش خبرنگار مهر، زمین در حرکت انتقالی خود به دور خورشید، در چند نقطه، مدار دنباله‌دارها را قطع می‌کند که با ورود ذرات باقی مانده از دنباله‌دارها بر اثر اصطکاک می‌سوزند که از دید رصدگر زمینی به صورت بارش شهابی قابل مشاهده است.

بارش شهابی جوزایی یکی از بزرگ‌ترین بارش‌های شهابی سالانه است که کانون آن در صورت فلکی جوزا است. صورت فلکی جوزا یا دو پیکر از صورت فلکی منطقه البروج و بهترین زمان برای دیدن این صورت فلکی، فصل زمستان است. جوزا دارای 13ستاره پر نورتر از قدر (درخشمدگی) 4 است. آلفا (کاستور) و بتا (پلوکس) از ستاره‌های پر نور این صورت فلکی و نمایانگر سرهای دو پیکر هستند.

این بارش شهابی از روز 14 آذرماه آغاز می‌شود و در روز جمعه 24 آذرماه به اوج بارش خود می‌رسد.


 
نیبیرو2012
ساعت ۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٠   کلمات کلیدی: زمین

 

نیبیرو در تاریخ 21 دسامبر 2012 در نزدیکترین فاصله با خورشید یعنی 3.0 مقیاس نجومی قرار می گیرد
UB و خورشید ایجاد می شود و 313 UB گیرد . در این حالت بیشترین کشش و جاذبه بین UB 313
به اندازه و حجم ماه و درخشنده و سرخ رنگ در آسمان دیده می شود . در این وضعیت که شدیدترین
بر روی زمین است ، احتمال سقوط و برخورد شهابسنگ های بزرگ با زمین وجود دارد UB 313 اثرات
و چنانچه شهاب سنگی در اقیانوس سقوط کند موجب تسونامی می
گردد . همچنین زلزله های شدید
UB313 همراه باتسونامی و آتشفشانهای عظیم را به همراه خواهد داشت. و علت آن تاثیر جاذبه
(نیبیرو) بر هسته آهنی زمین و تغییر قطبهای مغناطیسی زمین است که فشار شدیدی بر روی پوسته
زمین وارد آورده و منجر به زلزله های شدید و خروج مواد مذاب از آتشفشانها خواهد شد. در این تاریخ
نیبیرو) در یک سطح با خورشید و زمین و تقریبا ) UB313 که بسیاری آن را پایان جهان می خوانند
سایر سیارت منظومه شمسی قرار می گیرد و احتمال دارد موجب توقف حرکت زمین برای مدتی چند
ساعته گردد و تا حین دور شدن از زمین چرخش معکوس زمین را به دنبال داشته باشد . هنگامی که
نیبیرو) در مدار خود از زمین دور می شود زمین به حرکت عادی خود باز می گردد . ) UB313

 
جولیا گیلارد نخست وزیر استرالیا : پایان جهان نزدیک است !!(گاردین - NBC)
ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۸   کلمات کلیدی: در زمین

جولیا گیلارد نخست وزیر استرالیا : پایان جهان نزدیک است !!

Australian PM Julia Gillard Warns About Doomsday Apoclypse

در یک شوی رادیویی که معمولا بصورت طنز در ایستگاه شوی رادیویی تریپل (Triple ) صبح زود پخش میشود ، نخست وزیر استرالیا خانم

جولیا گیلارد با صورتی خشک و بی روح پشت تریبون قرار گرفته و با کلماتی افسرده اعلام کرد که ، تقویم مایان صحت دارد و پایان جهان نزدیک است !!! 

این حرف از زبان یک سیاستمدار کشور صنعتی و پیشرفته ای همچون استرالیا بسیار بعید بود. او در پشت تریبون چنین گفت :

" هر آنچه در کتاب مکاشفات یوحنا آمده در تاریخ ۲۱ دسامبر زمانی است که زامبی ها را برای خوردن گوشت بدن ما می آیند ،زمانی که شیطان،و جانورانش در برابر K-pop پیروز می شوندم..گرچه پایان دنیا توسط حمله زامبی ها صورت می گیرد و موجودات شیطانی و شیطان پیروز می شوند اما من همیشه برای شماها تا اخر جنگیده ام واین چیزی است که می خواهم بدانید .."

گفتن این کلمات توسط سیاستمدار برجسته ای چون او سبب گمانه زنیهای بسیاری توسط مفسران گشته است. یان جانسون خبرنگار شبکه NBC گفت :

" خانم نخست وزیر هشدار داده است که پیش بینی مایاهای باستان در مورد پایان دنیا درست بوده و در حال حاضر در روزهای پایانی دنیا به سر می بریم.،این را در یک مصاحبه رادیویی در حالی که با صورتی بی روح و خشک بود می گفت . در واقع پیام او برای استرالیایی ها این بود که (همه شما موفق باشید)،برای استرالیایی های عزیزی بود که باقی خواهند ماند !!! " 

این خبر بقدری وهم انگیز بود که در بیشتر خبرگزاری های مهم همچون گاردین و NBC نیز پخش شد. 

در حالیکه ناسا همه حوادث را منکر میشود ، کسانی چون پرنسس اکوارو ژاپنی و چندین سیاست مدار جهان خطر پایان جهان رو گوشزد میکنن.. 
__________________________________

لینک گاردین :
http://www.guardian.co.uk/world/video/2012/dec/06/australian-prime-minister-end-world-video

لینک NBC :
http://worldnews.nbcnews.com/_news/2012/12/06/15719214-australia-pm-julia-gillard-jokes-mayans-were-right-end-of-the-world-is-coming

_________________________________
Australia's Prime Minister Julia Gillard has warned that predictions of the end of the world by ancient Mayans were correct and that the final days are coming -- in a deadpan ad for a lighthearted breakfast radio show.
"Whether the final blow comes from flesh-eating zombies, demonic hell-beasts or the total triumph of K-Pop, if you know one thing about me, it is this: I will always fight for you to the very end," Gillard said in a message to the "dear remaining fellow Australians."
She concluded her message by saying "Good luck to you all."

http://www.youtube.com/watch?v=9FxKgcZPops
برداشت شده از گروه حمایت از موجودات فضایی http://aufo.persianblog.ir/


 
هشدار ناسا _ امکان برخورد یک شهاب سنگ در 13 و 14 دسامبر !!
ساعت ۱٢:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٧   کلمات کلیدی: در زمین

NASA: Strange Object Debris Coming, Will Hit Earth December 13th and 14th

ناسا اعلام کرد در بارش ش

هابی جوزایی (Giminid ) که در ماه دسامبر همه ساله رخ میدهد ، یک شیء عجیب و غریب که منشاء آن ناشناخته است زمین را تهدید خواهد کرد.
http://www.youtube.com/watch?v=CCPRyFrHkGk&feature=player_embedded

ناسا _ در 13 و 14 دسامبر که اوج بارش شهابی جوزایی است ، یک شهاب سنگ که ستاره شناسان آنرا یک ستاره دنباله دار میدانند ، زمین را تهدید میکند.

اوج شهاب باران جوزایی در شب 13 و 14 دسامبر رخ میدهد ولی هنوز منشا پیدایش این شهاب سنگها ناشناخته مانده است. مطالعات دانشمندان تلویحا به اثبات رسانده است که این شهاب باران از یک ستاره دنباله دار زاده شده است. به دنبال تحقیقات ، دانشمندان یک نمونه منحصر بفرد از این شهاب سنگها را کشف کردند که با نام : Phaethon۳۲۰۰ شناخته شد. این شهاب سنگ قطری در حدود 5.10 km دارد و به سمت زمین در حرکت است. در مطالعات اخیر مشخص شد که Phaethon به مراتب بزرگتر از تخمین دانشمندان بوده است.

با در نظر گرفتن این موضوع، Phaethon به خورشید ما درحال نزدیک شدن میباشد ،Phaethon در ۱۱ اکتبر سال ۱۹۸۳ توسط ماهواره های مادون قرمز کشف شد و این نام در اسطوره های یونانی(خدای هلیوس) یا پسر خورشید نامیده میشود !!!

فکر کنم بیشتر از این نیاز به توضیح نیست. در متن دقت کنید. کلمات کلیدی اینها هستند : جرم عجیب و غریب ، شهابسنگ ناشناخته ، پسر خورشید ، ماهواره مادون قرمز .....

این کلمات شمارو یاد چه چیزی میندازه ؟؟                                                                                                                     برای دیدن متن اصلی خبر به زبان Englishبه ادامه مطلب بروید

 
مثلث برومودای ایران یا پایگاه فضایی ها
ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٦   کلمات کلیدی: ریگ جن
کویر« ریگ جن» از صعب العبورترین نواحی دنیا، منطقه کویری و پر از تپه های شنی و باتلاق های نمکی است. م
ردم محلی معتقدند این سرزمین نفرین شده است. در قدیم کاروان ها و مسافران هرگز از این کویر عبور نمی کردند. در حال حاضر در این منطق هیچ علایمی از حیات دیده نمی شود.

به گزارش برناکویر «ریگ جن» در جنوب غربی و غرب دشت کویر، جنوب سمنان، جنوب شرق گرمسار، شرق منطقه حفاظت شده کویر، شمال انارک و غرب جندق قرار گرفته است و وسعتی برابر با ۳۸۰۰ کیلومتر مربع دارد. هیچ گونه چشمه یا چاه آبی در این منطقه وجود ندارد. در بیشتر نقشه ها نامی از این منطقه نبرده شده است.تنها دو کویر شناس اروپایی در گذشته در سفرنامه های خود به وجود چنین کویری در ایران اشاره ای کرده اند.

 
در 21 دسامبر قرار است چه اتفاقی رخ بدهد ؟
ساعت ۱:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٥   کلمات کلیدی: 2012

این مطالب مقداری طولانی می باشد ( برای کسانی که علاقه دارند بیشتر درباره 21 دسامبر بدانند)                                                                                                     

ما وارد ماه دسامبر شدیم و در خیلی جاها صحبت از این است که بلاخره چه اتفاقی قرار است در این تاریخ بیفتد

1-عده ای حرفهای سازمان ناسا را قبول کردند که اعلام کردند همترازی در کهکشان رخ میدهد که پدیده ای است سالانه و اعلام میکنه که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد( با توجه به این نکته که ناسا زیر نظر ماسون هاست)
2-
عده ای دیگر که اکثرا مذهبیون هستند که به آمدن منجی دین خود باور دارن :مسلمان به مهدی"مسیحی به عیسی "و . . . . .که در این روز ظهور کرده و عدالت برقرار میکنن که این افراد بقیه رو کافر میدونند

3-عده ای بر این باورند که سیاره نیبیرو به زمین نزدیک خوا هد شد و زمین دچار حوادث طبیعی خواهد شد .که خیلی ها خواهند مرد.

4-عده ای بر این باورند که موجودات فرازمینی به زمین بر خواهند گشت.

اما اینها موضوعات اصلی نیستن .؟؟
عده ای قصد دارند ما رو از اتفاق اصلی دور نگه دارن تا نتوانیم وارد دوره ی 4 شویم .

اما کمی تامل . . . . . . . .


 
 
ساعت ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۳   کلمات کلیدی:


 
هشدار دانشمندان : برای مقابله با بیگانگان فضایی
ساعت ۱:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۱   کلمات کلیدی: فرازمینی

Scientists Urge People To Be Prepared For Alien Contact - RT reported

http://tiny.cc/ahflow


شبکه خبری RT روسیه که یکی از معتبرترین رسانه های جهانی است در ماه اکتبر گذشته از قول دانشمندان روسی و چند کشور اروپایی اعلام نمود ، دانشمندان در مورد ارتباطات قریب الوقوع با موجودات کرات دیگر هشدار میدهند. این شبکه طی گزارشی اعلام کرد عده ای از فضانوردان اصرار دارند که مردم حتما باید برای این رویدادهایی که بزودی اتفاق خواهد افتاد آمادگی کامل داشته باشند.

 
قوت گرفتن دوباره خبر ها درباره 21 دسامبر
ساعت ٧:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٠   کلمات کلیدی: زمین

باز هم با نزدیک تر شدن به 21 دسامبر خبرهایی درباره خاموشی 3 روز زمین دوباره به اوج خود رسیده که این خبر ها رو میشه در موتور ها جستجو و در شبکه های اجتماعی مانندfac.e.boo.kمشاهد کردن متن خبر حاکی از این است                                                                                                                       سازمان فضایی ناسا پیش بینی کرده است که در

۲۳-۲۵ دسامبر ۲۰۱۲(سوم تا پنجم دی ۹۱) و در زمان تراز کائنات ، زمین به مدت ۳ روز د
ر تاریکی کامل به سر خواهد برد.

دانشمندان پیش بینی تغییرات کائنات ،تاریکی مطلق در کل کره زمین به مدت ۳ روز از تاریخ ۲۳
دسامبر ۲۰۱۲ را نموده اند.
این پایان جهان نیست ، این هم ترازی جهان ، جایی که خورشید و زمین برای اولین بار هم تراز می شوند. زمین از وضعیت کنونی که بعدسوم است به بعد صفر تغییر نمودهو سپس به بعد چهارم تغییر می نماید.در این گذار جهان با تغییر بزرگی روبرو می شود و ما یک جهان جدیدی را خواهیم دید.
پیش بینی شده است که این ۳ روز تاریکی در روزهای ۲۳، ۲۴، ۲۵ دسامبر ۲۰۱۲(سوم تا پنجم دی ماه ۹۱) اتفاق می افتد، حفظ آرامش ، در آغوش کشیدن یکدیگر ، مناجات ، خواب به مدت ۳ روز بهترین راه حل است و متاسفانه افرادی از ترس این موضوع خواهند مرد، آنهایی که بعد ازاین واقعه زنده می ماند با یک جهان نوین روبرو خواهند شد بهتر است در ماه دسامبر از مسافرت خودداری فرمایید….از هم اکنون خوشحال باشید، واز هر لحظه عمر خود لذت ببرید و نگران نباشید

شاید ناسا میخواد از اتفاقات بد حرفی نزنه و جو رو اروم کنه

 
کشف طرح شگفت‌‌انگیز باستانی ایرانی ((فورمول شیمی)) موجودات فرازمینی در ایران
ساعت ٦:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٩   کلمات کلیدی: در زمین

محمد ناصری فرد متخصص نقوش صخره‌ای در ایران و نویسنده کتاب سنگ نگاره‌های ایران که این سنگ نگاره را در تیمره کشف کرده است در این باره به ما می‌گوید: «در بررسی‌هایی که در تیمره داشتیم، به صورت اتفاقی به این سنگ نگاره که در قله یک کوه و در ارتفاع بالا ترسیم شده بود برخورد کردم. با توجه به تفاوت بارز این نقش با دیگر نقش‌ها عکسی از آن تهیه کردم تا بر

روی ان تحقیقات بیشتری انجام دهم.»
ناصری فرد می‌افزاید: «تصادفأ این نقش را به یکی از دوستانم که متخصص در شیمی آلی است نشان دادم و قرار شد او نیز بر روی این طرح کار کند، اگر چه وی در وحله اول معتقد بود که نتیجه خاصی حاصل نخواهد شد اما بعد از چند روز با من تماس گرفت و از نتیجه شگفت آور کار خبر داد.

 
کلیسای کاتولیک به موجودات فضایی خوشامد گفت
ساعت ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٩   کلمات کلیدی: موجودات فضایی

"گای کنسولمانگنو" یکی از دانشمندان ارشد واتیکان اعلام کرد امکان وجود شکلهای ماورایی حیات در فضا وجود دارد و کلیسا بدون توجه به تعداد دست و پاهای آنها به این موجودات خوشامد خواهد گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، گای کنسولمانگنو طی اظهاراتی شگفت انگیز اظهار داشت از رویارویی با بیگانگان هوشمند فضایی خوشحال شده و آنها را در صورتی که بخواهند غسل تعمید خواهد داد. اظهارات جدی و رسمی حتی می تواند احتمالاتی را برای ارسال مبلغان مذهبی به فضا برای دعوت از فضاییان به منظور گرویدن به دین مسیحیت ایجاد کند.


 
حدیثی از حضرت علی (ع)
ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۸   کلمات کلیدی:

این حدیث از حضرت علی(ع) برای من جالب اومد خواستم شما هم اون رو بخونید :

قَالَ أَمِیرُ الْمُؤْمِنِینَ (ع):« هَذِهِ النُّجُومُ الَّتِی فِی السَّمَاءِ مَدَائِنُ مِثْلُ الْمَدَائِنِ الَّتِی فِی الْأَرْضِ مَرْبُوطَةٌ کُلُّ مَدِینَةٍ إِلَى عَمُودٍ مِنْ نُورٍ طُولُ ذَلِکَ الْعَمُودِ فِی السَّمَاءِ مَسِیرَةُ مِائَتَیْنِ وَ خَمْسِینَ سَنَةً ــــمولا علی میفرمایند : این ستارگانی که در آسمان می باشند شهرهایی هستند مانند شهرهای موجود در زمین که هر شهری به ستونی از نور مربوط و متّصل است که طول آن ستون در آسمان به اندازه ی مسیر دویست و پنجاه سال است.» (بحارالأنوار ، ج55 ،ص91)


 
کشف یک سیاره مافوق زمین دارای قابلیت حیات!
ساعت ۸:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٦   کلمات کلیدی: حیات
اخترشناسان سیاره ای را در اطراف یک ستاره کشف کردند که آب و هوای شبیه به زمین دارد و حیات می تواند در آن تشکیل شود. این سیاره در منطقه قابل سکونت سیستم شش سیاره ای واقع شده است که قبلا تصور می شد این سه سیاره ها برای داشتن آب مایع بیش از حد نزدیک به ستاره خود هستند با تشخیص سیگنال های جعلی ناشی از فعالیت ستاره ای دانشمندان پی بردند این سیاره ها نامزد مناسبی برای کره زمین هستند.
Mikko Tuomi گفت: ما پیشگام روش جدید بودیم که با تجزیه و تحلیل داده و استفاده از طول موج بعنوان فیلتر تاثیر سیگنال های ناشی از فعالیت ستاره را در داده ها بطور قابل توجهی کاهش دادیم و این میزان حساسیت ما باعث فاش شده سه سیاره جدید شبیه به زمین شد .

 
 
ساعت ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٤   کلمات کلیدی:

یـــا حـُـــــسِـــــــــــــــــــــیـنِ مَظلــــــــــــوم


 
همطرازی سیارات در سوم دسامبر .. دروغ یا واقعیت ؟؟؟
ساعت ٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢   کلمات کلیدی: زمین

In Islam, Discover the Secret of the Pyramids is sign of the End-Time

تا کمتر از دو هفته دیگر یک تراز دلخواه بین اهرام جیزه و سیارات داخلی منظومه شمسی برقرار خواهد شد. این همطرازی هر 2737 سال بین سیارات داخلی زحل ، زهره و عطارد صورت میگیرد. در آخرین اکتشافات نجومی انجام شده در مورد اهرام ثلاثه یا اهرام جیزه مشخص شد که بنای این اهرام مطابق با این همطرازی از زاویه دید بشر زمینی است. جل الخالق . در بیش از 4500 سال قبل ، مص

ریان باستان چگونه از این همطرازی با خبر بوده اند؟؟

نامهای این سه هرم عبارتند از هرم خوفو، هرم خفره و هرم منکور. که خوفو بزرگترین شان و یکی از عجایب هفت گانه است. در حال حاضر دیگر تردیدی وجود ندارد که اهرام مصر طبق پیکره نجومی طراحی شده اند و اینها مدارکی دال بر ارتباطات مصریان و کاهنان با موجودات پیشرفته فرازمینی است. البته قابل ذکر است که آشکار شدن راز اهرام مصر نیز در روایات مسلمانان یکی از نشانه های ظهور بیان شده است.

https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-snc7/374381_368781506544873_11578886_n.jpg

this impending and remarkable event that only occurs every 2737 years with this photo collage and text -'Planetary alignment that will take place Dec 3, 2012 is dead-on alignment with the Pyramids at Giza. PLANETS INLINE: MERCURY / VENUS / SATURN.

 
فضانوردان در مریخ زنده می‌مانند
ساعت ٢:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱   کلمات کلیدی: مریخ

اطلاعات به دست آمده توسط مریخ نورد کنجکاوی نشان می‌دهد که سطح تشعشع مریخ شبیه همان تشعشعی است که فضانوردان در مدار زمین با آن رو به رو هستند

به گزارش خبرگزاری مهر، اندازه گیری‌های اولیه این مریخ‌نورد که برای اولین بار روی یک سیاره انجام شده ممکن است بارقه‌های امید را برای کاوش‌های انسانی در مریخ روشن کند و از این پس فضانوردان بتوانند برای دوره‌های کوتاهی از زمان در سیاره مریخ به عملیات بررسی و کاوش بپردازند.

دان هاسلر از موسسه تحلیل و پژوهش در بالدر کلورادو اظهار داشت: بی تردید فضانوردان می‌توانند در این فضا زندگی کنند.

هاسلر محقق اصلی ابزار تشخیص و ارزیابی تشعشع کنجکاوی یا RAD است، این دستگاه با هدف تعیین ویژگی‌های تشعشع محیط مریخ کار می‌کند تا هم به ارزیابی دانشمندان درباره گذشته این سیاره کمک کند، پتانسیل کنونی آن را برای حمایت از حیات بررسی کرده و همچنین کمک به کاوش‌های انسانی آینده سیاره سرخ را میسر کند.