ما و فرازمینی ها

سلام بر دوستان به وبلاگ خودتان خوش امدیدبرای تماس با مدیریت می توانید از نطرات یا ازآدرس ایمیل(ufoiran252@yahoo.com)استفاده کنید باسپاس فراوان خدمت شما کوچیک شما مدیریت وبلاگerfan Hunter UFO)

نخستین دانشمند ایرانی ناسا که بود؟
ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٩  کلمات کلیدی: ناسا ، نجوم
دکتر ابوالقاسم غفاری، نخستین دانشمند ایرانی ناسا که به عنوان تنها دانشمند غیرآمریکایی در ماموریت اعزام انسان به ماه (آپولو) نیز همکاری داشت، در 106 سالگی درگذشت.
 

دکتر ابوالقاسم غفاری، استاد سابق دانشگاه های هاروارد و پرینستون آمریکا و نخستین دانشمند ایرانی ناسا که به عنوان تنها دانشمند غیرآمریکایی در ماموریت اعزام انسان به ماه (آپولو) نیز همکاری داشت، شامگاه سه‌شنبه گذشته در 106 سالگی درگذشت.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از ایسنا، «دکتر غفاری» در سال 1286/1907 در تهران متولد شد. پس از پایان تحصیلات خود در دارالفنون در سال 1929/1308 با یک بورسیه‌ی کامل برای ادامه‌ی تحصیل در رشته‌ی ریاضیات و فیزیک در «دانشگاه نانسی» فرانسه به آن کشور اعزام شد.

وی مدرک دکتری خود را از «دانشگاه سوربن» دریافت کرد. در سال 1936/1315 وی در «رصدخانه‌ی پاریس» در حوزه‌ی «مکانیک فلکی» فعالیت می‌کرد که اساس کار بعدی وی محاسبه‌ی این مطلب بود که چه مقدار نیرو برای پرتاب کردن یک راکت به مدار اطراف کره‌ی ماه بدون خطا کردن مورد نیاز است.


نازی ها و فرازمینی ها
ساعت ۱۱:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٦  کلمات کلیدی: موجودات فضایی ، ارتش هیتلر

HANIBU

هانیبو

هانیبو دیسکی است که توسط شاخه سری اس – اس – ای – 4 بر مبنای طرح های گروه توله گسلشافت با این تفاوت که از موتور های مولد گرانش معکوس برای پرواز بهره میبرد در سال 1939 پایه ریزی شد .

در سال 1935 گروه توله در پی یافتن مکانی برای انجام ازمایشات سری خود در شمال غرب المان مکانی مناسب را در » هائنبورگ » مهیا کردند . در سال 1939 به بعد اس – اس – ای – 4 به این دیسک به عنوان نسل جدید از دیسک های پرنده نگاه میکرد و نام » هائنبورگ دیوایس » یا » اچ گرات » را برایش انتخاب کرد اما بدلیل شرایط جنگی و شروع جنگ جهانی دوم به » هانیبو » تغیییر نام داد .

اولین نسل از این نوع دیسک ها یعنی هانیبوی 1 که 2 نمونه از ان ساخته شد دارای قطری معادل 25 متر و 8 خدمه و قابلیت پرواز با سرعت باور نکردنی 4800 کیلوتر بر ساعت ( 1333.3 متر بر ثانیه که در ان زمان دست یافتن به این سرعت یک رویا بود ) بود البته در ارتفاع کم .

 

نمونه های بعدی با انجام اصلاحاتی توانستند به سرعت 1700 کیلومتر بر ساعت ( 4722.22 متر برثانیه ) برسند البته ساعات پرواز با این دیسک نیز به 18 ساعت افزایش پیدا کرد .


**شهر باستانی موهانجودارو و حادثه اتمی 4000سال پیش :
ساعت ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٦  کلمات کلیدی: موجودات فضایی ، زمین

شهر موهانجودارو ...

دره ایندوس --پاکستان 
در سال 1922بررسی باستان شناسان هند منجر به باقیمانده های بزرگترین شهر باستانی تمدن دره ایندوس شد 

مصنوعات و معماری فهرست شده در این محل نشان میدهد که 4600 سال پیش کلان شهری پر رونق در اینجا وجود داشته !!
باقیمانه های اسکلتهای انسانها در خرابه های شهر داستانی معما گونه را باز میگوید 
اما در انجا خامسترهایی رادیو اکتیوی پیدا کردند !!!
و تنها فرض بر این است نوعی تشعشع اتمی در انجا بوده !
و حتی ممکنه در انجا مدتها پیش نوعی انفجار هسته ای یا اتمی رخ داده باشه !!((اشاره به همه سوزی اتمی در حادثه ابراهیم پیامبر که در ادیان به صورت داستان و قصه اتش و ابراهیم معروف هستش ...مراجعه بشه به کتاب مقدس ))

به ادامه مطلب بروید 

فضاپیما دریم چیزر دچار سانحه شد
ساعت ۱٠:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٦  کلمات کلیدی: نجوم ، ناسا

فضاپیمای دریم چیزر طی آخرین پرواز آزمایشی خود با سانحه مواجه شد. این فضاپیما که توسط موسسه سیرا نوادا ساخته شده طی برنامه قبلی قرار بود در آزمایشی جدید میزان پایداری خود در زمان سقوط را به نمایش در آورد که در آخرین لحظات با سانحه روبرو شد. آزمایش اشاره شده به این شکل انجام می شود که فضاپیما توسط هلیکوپتری به ارتفاع برده شده و در ادامه رها می شود. در ادامه فضاپیمای بدون سرنشین بایستی به وسیله سیستم خلبان خودکار کنترل خود را به دست گرفته و در باند تعیین شده فرود بیاید. منابع معتبر خبر داده اند که دریم چیزر به وسیله یک هلیکوپتر قدرتمند سیکروسکی اس-64 به ارتفاع 12 هزار پایی رسیده و سپس رها شده است. در ادامه فضاپیما به خوبی کنترل را به دست گرفته و هدف خود که فرود در باند پایگاه هوایی ادواردز کالیفرنیا بوده را دنبال کرده است. در نهایت زمانی که فضاپیما قصد داشته روی باند فرود بیاد از بخش چرخ با مشکل مواجه شده و صدمه دیده است. سازندگان دریم چیزر به این نکته اشاره کرده اند که چرخ مورد استفاده در این فضاپیما از نیروی هوایی آمریکا گرفته شده و متعلق به یک جنگنده اف - 5 بوده. در نهایت بایستی به این موضوع اشاره کرده که موسسه سیرا نوادا یکی از چند سازمانی بوده که طی برنامه طراحی شده از سوی ناسا بودجه ای معادل 227 میلیون دلار را دریافت کرده و بایستی تعدادی فضاپیما را در نوبت های مختلف طراحی کند. 


پرونده بشقاب پرنده فرودگاه اوهر امریکا
ساعت ۱٠:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٦  کلمات کلیدی: موجودات فضایی ، یوفو

ساعت 16 روز 7 نوامبر 2006=فرودگاه بین المللی اوهر


توجه == تمامی نوشته ها مستند هستند و مدارک انها موجوده ..چیزی اظافه نشده و همگی نقل قول افراد معتبر هستش 
گوشه ای از مستند اشیا چرنده که از شبکه منو تو پخش شد ....


چند خلبان و تعدادی کارکنان یونایتد ایرلانز قسم میخورند که یک بشقاب پرنده را دیدن در حین پرواز !
گزارشات احساسی و پر سرو صدایی در مورد دیده شدن این اشیا به دست رسیده و هنوزم میرسه !
در اینترنت به قدری عکس و فیلم موجود هست مخصوصا در ویدئو های یوتیوب که دیگه جدا کردن واقعیت از فیک بودن سخت شده !
در این صورت گروهی از متخصصین با استفاده از معیارهای پژوهشی 
و علمی سخت گیرانه در حال بررسی شواهد مرتبط با این پدیده هستند

به ادامه مطلب بروید