نجوم ایران

سلام بر دوستان به وبلاگ خودتان خوش امدید شما را به دیدن تصاویر ومطالب و خبرهای نجومی و هوا فضا دعوت میکنم

در 21 دسامبر قرار است چه اتفاقی رخ بدهد ؟
ساعت ۱:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٥  کلمات کلیدی: 2012

این مطالب مقداری طولانی می باشد ( برای کسانی که علاقه دارند بیشتر درباره 21 دسامبر بدانند)                                                                                                     

ما وارد ماه دسامبر شدیم و در خیلی جاها صحبت از این است که بلاخره چه اتفاقی قرار است در این تاریخ بیفتد

1-عده ای حرفهای سازمان ناسا را قبول کردند که اعلام کردند همترازی در کهکشان رخ میدهد که پدیده ای است سالانه و اعلام میکنه که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد( با توجه به این نکته که ناسا زیر نظر ماسون هاست)
2-
عده ای دیگر که اکثرا مذهبیون هستند که به آمدن منجی دین خود باور دارن :مسلمان به مهدی"مسیحی به عیسی "و . . . . .که در این روز ظهور کرده و عدالت برقرار میکنن که این افراد بقیه رو کافر میدونند

3-عده ای بر این باورند که سیاره نیبیرو به زمین نزدیک خوا هد شد و زمین دچار حوادث طبیعی خواهد شد .که خیلی ها خواهند مرد.

4-عده ای بر این باورند که موجودات فرازمینی به زمین بر خواهند گشت.

اما اینها موضوعات اصلی نیستن .؟؟
عده ای قصد دارند ما رو از اتفاق اصلی دور نگه دارن تا نتوانیم وارد دوره ی 4 شویم .

اما کمی تامل . . . . . . . .این روز و این اتفاق به درون ما مربوط میشود تغییرات بزرگ در درون ما شکل خواهد گرفت و وقتی درونمان تغییر کند بیرونمان هم تغییرات بزرگ خواهد کرد

در واقع DNA ما از 2 رشته به 12 رشته تغییر خواهد کرد

و بعد از ان روز دیگر همه چیز تغییررخواهد کرد و ما انسا ن ها جایگاه واقعی خود را پیدا خواهیم کرد و در کهکشان در کنار موجودات نیک زندگی خواهیم کرد در صلح و آرامش.و هدف نهایی که رسیدن به معبود کل هست را ادامه خواهیم داد و در کنار موجودات دیگر زندگی خواهیم کرد/


دکتر برندا فاکس در مقاله ای اثبات تغیرات ژنتیکی و سلولی DNA را بیان کرده بود

. دکتر فاکس در مرکز بهداری آوالون(Avalon) در کوه شاستا در کالیفرنیا (Mt Shasta, California) کار می کند

هم اکنون چه تغییراتی در سیاره ما در حال رخ دادنه و چگونه بدن ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد ؟

تغییرات بزرگی در پیش رو داریم . جهش هایی که هنوز اتفاق نیفتادند.ما در حال ایجاد یک تغییر انقلابی هستیم

هر فرد یک جفت رشته DNA دارد . چیزی که ما در حال پی بردن به آن هستیم این است که رشته های دیگری هم در حال شکل گیری اند . در DNA ها دورشته پیچیده در هم و متصل به هم وجود دارند و من باور دارم که ما به دوازده رشته هم خواهیم رسید . در این مدت که به نظر می رسد از 5 تا 20 سال پیش شروع شده ، ما در حال جهش خواهیم بود . این توضیح علمی آن است . این جهش گونه هاست که معلوم نیست حاصلش چه می شود .

این تغییرات به اطلاع عموم مردم نخواهد رسید چون جامعه دانشمندان حس می کنند که دانستن آن فقط باعث وحشت مردم می شود . و اما تغییر در سطح سلولی : من هم اکنون در حال کار با سه کودک هستم که همه آنها DNA سه رشته ای دارند .اکثر مردم می دانند و آنرا حس می کنند . بسیاری از ادیان راجع به تغییرات آینده بشر ، به روشهای گوناگون به ما گفته اند . ما می دانیم این یک جهش مثبت است هر چند به صورت فیزیکی ، ذهنی و احساساتی ممکن است وحشتناک باشد و مورد سوتفاهم واقع شود .

اکثر مردمی که دچار این پروسه می شوند ، پس از آن یک شغل جدید ، یک طرز فکر جدید یا حداقل یک شروع دوباره در زندگی را آغاز می کنند .هر چند ممکن است حتی احساس بیماری یا نا امیدی کنند امااین یک برتری است . به آنها این شانس داده شده که ساختار DNA خود را تعییر دهند و آنرا سبک تر و سالم تر کنند تا بتوانند به نسل بعد ارتقا یابند . تا آنجایی که من می دانم این پروسه تا سال 2012 کامل خواهد شد .


چه تغییرات دیگری را شاهد خواهیم بود ؟
هیچ بیماری ای وجود نخواهد داشت ، نیاز به مرگ پیدا نخواهیم کرد ، و دروسمان را نه تنها بدون سختی ، بلکه با عشق و علاقه خواهیم خواند .سیستم قدیمی باید از بین برود و این کار بدون یک نبرد بزرگ انجام نخواهد شد . جنگهای بسیاری را خواهیم دید ، علم پزشکی دیگر کارآمد نخواهد بود و دولت هم دیگر به درد نخواهد خورد . خیلی از اصول و قواعد قدیمی دیگر نمی توانند وجود داشته باشند . آنهایی که در آن برهه زمانی زندگی می کنند ، تقریبا نخستین افراد از گونه ای جدید هستند .

آیا این تغییرات ، عوارض جانبی هم دارند ؟

با یک تغییر سلولی ، ممکن است گاهی اوقات حس عدم وجود کنید ! ممکن هم هست احساس خستگی کنید چون سلول به سلول بدنتان دارد عوض می شود و تبدیل به موجودی جدید می شوید .مانند یک نوزاد ، ممکن است نیاز زیادی به استراحت داشته باشید .
آشفتگی ذهنی و عدم توانایی تمرکز بر مسائل عادی ممکن است رخ دهد . دردهایی بدون علت خاص ممکن است در بدن رخ دهد و خیلی ها هم شاید احساس دیوانگی کنند

فقط انسانها نیستند که در حال تغییرند

بلکه تمام گونه های زیستی روی زمین در حال کریستالی شدن اند .تمام ماهیان دریا ، گل و گیاهان باغچه شما ، پرندگان آسمان ، یا حتی سگ و گربه تان . همه چیز در حال تغییر است . هیچ چیزی دچار مرگ و نابودی نمی شود چرا که ما همگی در حال حرکت به سمت»حالت جدیدی از بودن»هستیم . این حالت جدید مستلزم این است که ما از لحاظ ذهنی و جسمی مفهوم بعدم سوم را رها کنیم . درست همانند مرگ ، رها کردن یک بخش عمده پروسه ی تغییر است چرا که نمی توان راه ها و ارزشهای قدیمی را نگهداشت و آنها را در یک چهارچوب جدید و کاملا متفاوت گنجاند .
پس پیشرفت این تغییرات به ما کمک می کند تا بتوانیم خود را از روابط ، مشاغل ، منصب ها ، خانه ، دارایی ها و غیره رها کنیم (اگر سد راه تغییراتمان هستند)

با وجود اینکه اکثر مردم از آن مطلع نیستند و آنرا حس نمی کنند ، این تغییرات هم اکنون در حال رخ دادن هستند . البته تغییرات فیزیکی هم اکنون با سرعت بالایی در حال انجام شدن هستند و نشانه های فیزیکی موقت بسیاری را بروز می دهند .
بعضی از این علایم :

علایمی شبیه آنفولانزا . بالا رفتن دمای بدن ، عرق کردن ، درد استخوانها و مفاصل و غیره . اما نسبت به آنتی بیوتیک ها واکنش نشان نمی دهند .
سردرد های میگرنی . دردهای شدید که با مسکن هم آرام نمی شوند
وزوز کردن گوش
تپش قلب
احساس لرزش در کل بدن ، خصوصا شب هنگام که شخص در حالت آرامی قرار دارد
اسپاسم عضلات به همراه کمر درد
از دست رفتن قدرت عضلانی در دستها ، به خاطر تغییرات ایجاد شده در سیستم گردش خون
مشکلات تنفسی
تغییرات سیستم ایمنی
تغییرات سیستم لنفی
احساس خستگی زودرس
میل به خوابیدن بیش از حد
سریعتر شدن رشد مو و ناخن
افسردگی بی دلیل
نگاه کردن به عمق گذشته ها و در نظر گرفتن رابطه ها و به وضوح دیدن مشکلات شخصی
اضطراب ، تنش ، و استرس بالا . چون که شخص حس می کند اتفاقی دارد می افتد اما نمی داند چه .

عده ی زیادی از مردم خیلی از این علائم را حس می کنند و با عجله پیش دکتر می روند و معمولاً بهشان گفته می شود که مشکلی وجود ندارد که خب درست هم هست . چرا که تمامی این علایم موقتی است و نشانی از تغییرات فیزیکی در حال رخ دادن است .
بعضی از این درمانهای توصیه شده : فراموشش کن ، باهاش مبارزه نکن ، اگر احساس خستگی می کنی استراحت کن ، مایعات زیاد بنوش ، برای درمان استرس از سنبل الطیب(Valerian) استفاده کن و ….
اگر دچار تپش قلب یا تنگی نفس شدید ، بدانید که از چاکرای قلب یا گلو است . این علایم موقت اند . شما نه در حال مرگ ، بلکه تنها در حال تغییر اید !این فقط حرف من نیست ، اگر مطمئن نیستید ، از راهنمایی پزشکی کمک بگیرید . اگر نمی توانید سنبل الطیب یا شنبلیله(Fenugreek) پیدا کنید ، از غذاهای طبیعی تر و سالمتری استفاده کنید .

بعضی افراد تازه شروع به تاثیر پذیرفتن از این تغییرات شده اند . این پروسه ی تغییر به»نام بیداری» یا “عروج” یا “مرکاباه” یا همان بدن روشن (Merkabah)شناخته می شود
ما باید بر ترسمان غلبه کنیم و راجع به عشق حقیقی بیاموزیم . که باید با خودمان هم شروع کنیم . چون تا زمانی که خودمان را دوست نداشته باشیم و به خودمان اعتماد نکنیم ، نمی توانیم به کسی یا چیز دیگری عشق بورزیم و اعتماد کنیم