نجوم ایران

سلام بر دوستان به وبلاگ خودتان خوش امدید شما را به دیدن تصاویر ومطالب و خبرهای نجومی و هوا فضا دعوت میکنم

جولیا گیلارد نخست وزیر استرالیا : پایان جهان نزدیک است !!(گاردین - NBC)
ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۸  کلمات کلیدی: در زمین

جولیا گیلارد نخست وزیر استرالیا : پایان جهان نزدیک است !!

Australian PM Julia Gillard Warns About Doomsday Apoclypse

در یک شوی رادیویی که معمولا بصورت طنز در ایستگاه شوی رادیویی تریپل (Triple ) صبح زود پخش میشود ، نخست وزیر استرالیا خانم

جولیا گیلارد با صورتی خشک و بی روح پشت تریبون قرار گرفته و با کلماتی افسرده اعلام کرد که ، تقویم مایان صحت دارد و پایان جهان نزدیک است !!! 

این حرف از زبان یک سیاستمدار کشور صنعتی و پیشرفته ای همچون استرالیا بسیار بعید بود. او در پشت تریبون چنین گفت :

" هر آنچه در کتاب مکاشفات یوحنا آمده در تاریخ ۲۱ دسامبر زمانی است که زامبی ها را برای خوردن گوشت بدن ما می آیند ،زمانی که شیطان،و جانورانش در برابر K-pop پیروز می شوندم..گرچه پایان دنیا توسط حمله زامبی ها صورت می گیرد و موجودات شیطانی و شیطان پیروز می شوند اما من همیشه برای شماها تا اخر جنگیده ام واین چیزی است که می خواهم بدانید .."

گفتن این کلمات توسط سیاستمدار برجسته ای چون او سبب گمانه زنیهای بسیاری توسط مفسران گشته است. یان جانسون خبرنگار شبکه NBC گفت :

" خانم نخست وزیر هشدار داده است که پیش بینی مایاهای باستان در مورد پایان دنیا درست بوده و در حال حاضر در روزهای پایانی دنیا به سر می بریم.،این را در یک مصاحبه رادیویی در حالی که با صورتی بی روح و خشک بود می گفت . در واقع پیام او برای استرالیایی ها این بود که (همه شما موفق باشید)،برای استرالیایی های عزیزی بود که باقی خواهند ماند !!! " 

این خبر بقدری وهم انگیز بود که در بیشتر خبرگزاری های مهم همچون گاردین و NBC نیز پخش شد. 

در حالیکه ناسا همه حوادث را منکر میشود ، کسانی چون پرنسس اکوارو ژاپنی و چندین سیاست مدار جهان خطر پایان جهان رو گوشزد میکنن.. 
__________________________________

لینک گاردین :
http://www.guardian.co.uk/world/video/2012/dec/06/australian-prime-minister-end-world-video

لینک NBC :
http://worldnews.nbcnews.com/_news/2012/12/06/15719214-australia-pm-julia-gillard-jokes-mayans-were-right-end-of-the-world-is-coming

_________________________________
Australia's Prime Minister Julia Gillard has warned that predictions of the end of the world by ancient Mayans were correct and that the final days are coming -- in a deadpan ad for a lighthearted breakfast radio show.
"Whether the final blow comes from flesh-eating zombies, demonic hell-beasts or the total triumph of K-Pop, if you know one thing about me, it is this: I will always fight for you to the very end," Gillard said in a message to the "dear remaining fellow Australians."
She concluded her message by saying "Good luck to you all."

http://www.youtube.com/watch?v=9FxKgcZPops
برداشت شده از گروه حمایت از موجودات فضایی http://aufo.persianblog.ir/