نجوم ایران

سلام بر دوستان به وبلاگ خودتان خوش امدید شما را به دیدن تصاویر ومطالب و خبرهای نجومی و هوا فضا دعوت میکنم

ناسا: چرخش زمین در 21 دسامبر سال 2012 میلادی برعکس می شود!
ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٦  کلمات کلیدی: 2012
طلوع خورشید از مغرب در برخی روایات از نشانه های ظهور و در برخی
از نشانه های قیامت ذکر گردیده است
(البته ممکن است در هر دو واقعه نیز اتفاق بیفتد)
.

(اتفاقات مهمی که بر اساس پیشگوئیها اقوام گذشته و برخی تائیدات علمی در سال ۲۰۱۲ اتفاق خواهد افتاد، اینک به مرور به بحث روز دنیا تبدیل شده است، کافی است شما سال ۲۰۱۲ را در اینترنت سرچ کنید و نتایج آن که ذهن بسیاری از محققان و مردم را مشغول نموده است، ببینید، جالب این است که این سال در بین بسیاری از اقوام گذشته مشترک است و همه تقریباً یکسان پیش بینی کرده اند.

به گزارش خبرگزاری تقریب به نقل از روزنامه "الوفاق": زمانی که نقاشیهای ملت های گذشته و رمزهای آنها را مشاهده می کنیم، مفهوم حقیقی آنها را درک نمی کنیم و گمان می کنیم که آنها خرافات و افسانه است و حتی آنها را مسخره می کنیم.

اما طبق یک مقاله علمی که بر روی اینترنت منتشر شده است، روز 21 دسامبر سال 2012 میلادی یعنی کمتر از 4 روز دیگر، دوره پنجم دنیا، آغاز خواهد شد.

این مسأله هر 26000 سال یکبار اتفاق می افتد و خورشید با به هم رسیدن کهکشان و مدار زمین در آسمان مواجه می شود. دانش امروز داستانهای ملت های مایا و سرخپوستان آریزونا و فراعنه را به یک واقعیت علمی اخترشناسی تبدیل کرده است.از هزاران سال پیش بسیاری از افراد منتظر این اتفاق .18 روز دیگر زمان پایان دوره بزرگ دوازدهم زمین و خورشید است که منجر به یک انقلاب مغناطیسی می شود و لرزشها و زلزله ها به یک امر عادی تبدیل می گردد.

تحقیقات جدید نشانگر این است که چرخش زمین بر عکس خواهد شد و خورشید از مغرب طلوع و در مشرق غروب خواهد کرد.

هندوهای آریزونا این تاریخ را به دلیل برخورد تعدادی از ستارگان در یک مدار ثبت کرده اند، زیرا این مسأله موجب به وجود آمدن تغییراتی در آب و هوا و حوادث طبیعی محیطی خواهد شد و آغاز مرحله پنجم انسانیت است.

قابل ذکر است در احادیث معتبر در بیان علائم ظهور برخی نشانه های عجیب که به کهکشانها و حرکات زمین و منظومه شمسی مربوط است ، بعضاً از اول خلقت اتفاق نیفتاده است مانند خسوف و کسوف در ماه مبارک رمضان :
از
امام باقر علیه السلام روایت شده که فرمود: « دو نشانه پیش از این امر { ظهور } است.
ماه گرفتگی در پنجم ماه و خورشید گرفتگی در پانزدهم ماه، چنین حادثه ای از زمانی که آدم به زمین هبوط کرده است اتفاق نیفتاده است و در این هنگام محاسبات منجمان از درجه اعتبار ساقط می شود.»

(بحارالانوار، ج52، ص 207، حدیث 41 و 43 ---------- کمال الدین )


نشانه دیگر، ایستادن زمین از ظهر تا غروب است و سپس طلوع خورشید از مغرب(چرخش برعکس)..............

ممکن است این دانش جدید و تمامی این نظریات، یک داستان تازه باشد که امکان درست یا نادرست بودن آن وجود دارد.