نجوم ایران

سلام بر دوستان به وبلاگ خودتان خوش امدید شما را به دیدن تصاویر ومطالب و خبرهای نجومی و هوا فضا دعوت میکنم

موجودات فضایی کشف شده در صحرای آریزونا
ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱/۳۱  کلمات کلیدی:


منبع:صدای روسیه
31 فروردین 1392

طبیعت بارها و بارها نشان داده است که انسان چیزهای بسیاری را تا به امروز در طبیعت کشف نکرده است. چندی پیش یک زوج آمریکایی در هنگام سفری تفریحی به صحرای آریزونا، موفق به کشف تخم های عجیبی شدند که تا کنون در هیچ کجای دنیا دیده نشده بود. هزاران تخم شفاف گرد به رنگ بنفش که تشابه زیادی به خاویار داشتند در زیر شن های صحرای آریزونا در حال جنب و جوش بودند که این زوج جوان متوجه آنها شدند.
خانم جراردین وارگاس، اولین کاشف این موجودات آن صحنه را این چنین توصیف می کند:
"من به همراه همسرم در یک روز عادی آفتابی تصمیم گرفتیم تا در اطراف شهر و در صحرای آریزونا به عکاسی بپردازیم. در یکی از مکان های این صحرا بودیم که ناگهان با موجودات بنفش رنگ براقی مواجه شدیم که تشابه بسیاری به خاویار داشتند. این موجودات در شن های صحرا تکان می خوردند و توجه من و همسرم را به خود جلب کردند. تعداشان آنقدر زیاد بود که نمی شد آنها را شمرد ولی فکر می کنم از چندین هزار عدد بیشتر بود. ما تابحال با چنین موجودات عجیبی مواجه نشده بودیم."
این که این موجودات از کجا آمده و چرا این مکان را انتخاب کرده اند، برای بسیاری سوال است. آقای چتا وارگاس، آنقدر محو تماشای این موجودات شده بود که تصمیم گرفت با مطبوعات محلی تماس گرفته و این موضوع را با آنها در میان بگذارد. پس از آن، گروه تلوزیونی شبکه " TV KGUN-9 " بلافاصله در محل حاضر شده و با هم از این کشف جدید گزارشی تهیه نمودند.
خانم جراردین وارگاس در کمال تعجب و ناباوری اعلام کرد:
"هنگامی که گروه فیلم برداری در محل حاضر شدند، این موجودات گرد و عجیب هنوز در حل جنب و جوش در زیر


آفتاب بودند. به نظر من این موجودات می توانند از کرات دیگر به زمین آمده و شاید تخم های آدم فضایی باشند. درهرصورت ما نتوانستیم بفهمیم که این موجودات از کجا آمده اند ولی من یقین دارم که از کره ی ما نیستند."
رادیو <صدای روسیه> برای درک صحیح از این خبر، به سراغ کارشناسان و متخصصان رفته است. خانم سویتلانا کاستکینا در وبلاگ شخصی خود در این رابطه می نویسد:
"بدیهی است که صحبت ها بر سر یک نوع جهش ژنی جدید است. به نظر می رسد که این نوع جهش ژنی منجر به تشکیل نوعی قارچ های ژله ای گشته است. در هر صورت بدون آزمایشات و بررسی های لازم نمی توان تعریف دقیقی از این موجود را اعلام کرد. اگر من به جای همکارهای آمریکایی خود بودم، علاقه ی بیشتری برای کشف این موجودات عجیب نشان می دادم."
با این تفاسیر هنوز نمی توان تعریف دقیقی از این موجودات را عنوان نمود. این که این موجودات از دیگر کرات آسمانی آمده اند و یا دستخوش جهش ژنتیکی قرار گرفته اند را تنها گذر زمان و پژوهش های لازم به ما نشان خواهد داد. با درج این خبر، بار دیگر بسیاری از مردم دنیا امیدوار شدند که کره ی ما تنها کره ی زنده در جهان نبوده و ما در این کهکشان ها تنها نیستیم.منبع:
http://persian.ruvr.ru/2013_04_19/111199292/