نجوم ایران

سلام بر دوستان به وبلاگ خودتان خوش امدید شما را به دیدن تصاویر ومطالب و خبرهای نجومی و هوا فضا دعوت میکنم

ماجرای مزرعه اسرار آمیز روزول و موجودات فضایی
ساعت ۱۱:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢  کلمات کلیدی: موجودات فضایی

درسال 1952 در مزرعه رزول امریکا یک سفینه فضایی حامل 3 سرنشین در مزرعه ای در آمریکابه نام رزول سقوط کرد ( بر پایه این ماجرا فیلمی نیز در امریکا ساخته شد) این مزرعه به سرعت و درآن زمان توسط نیروی هوایی و اف ب آی و سایرمقامات امنیتی محاصره شد.

چندی بعد و با فشار رسانه های امریکا و جهان - دولتامریکا ماجرا را به کلی تکذیب نمود !! اما شاهدان و مزرعه داراناطراف که تعداد انها بیش از 200 نفر بود گواهی میدادند که این موجودات را دیده اندو هم چنین سفینه انها را... به هر حال این ماجرا از تب و تاب افتاد ولی همه سالهمراسمی در سالگرد سقوط سفینه در امریکا بر گزار میشد و هنوز هم میشود.

تا اینکه در سال 2000 تعداد 1000 دانشمند برجسته جهان و برندگانجوایز نوبل از جورج بوش درخواست نمودند تا تکلیف رزول را روشن کند! یا تکذیب یاتایید!

جورج بوش در بیانیه ای رادیو تلویزیونی و خیلی کوتاه ماجرا سقوط راتایید نمود!و دیگر هیچ توضیحی نداد!


ز آن پس تصاویری توسط ناسادر اختیار رسانه ها قرار گرفت و هنوز هم دانشمندان در انتظار دریافت ااطلاعاتتکمیلی تر هستند .

فقط گفته میشود که از سه سرنشین این فضاپیما 2 نفرکشته شده و مهندس پرواز زنده میماند.

این موجود 3 سال در اختیارسرویس های امنیتی و جاسوسی و دانشمندان بود و دست اخر بر اثر ابتلا به انفلو انزافوت میکند .

دانشمندان و محققین معتقدند ؛ طراحی هواپیمای ضد رادار - آپولو ها - شاتل های فضایی - و بسیاری از پیشرفت های شگرفامریکا بر اثر دانش این مهندس پرواز میباشد و امریکا هم به همین دلیل نمیخواهد اینموضوع را بیشتر باز کند!!!

حتی در بسیاری از مقالات تاحدی قضیه جدی پیگیری شده است که میگویند ؛

موجود رزول بر اثرفشار های تخلیه اطلاعاتی و هم چنین آزمایشات متعدد امریکایی ها فوت نموده است                                                                                                                                    مزرعه رزول نیو مکزیکو محل سقوط سفینه                                                     بقایای چتر نجات مهندس پروازی که از سفینه بیرون پریده بود یا بقایای چتر نجات خود سفینه؟ که توسط یک افسر امریکایی چاپ شد در روزنامه ها اما بعد ها این افسر تحت فشار همه چیز را تکذیب کرد ولی تصاویر فردای آن روز روزنامه موجود است                                                                                       
برای دیدن  فیلم  شکافی موجودات فضایی حادثه رزول اینجا کلید کنید        منبع  وبلاگ گروه (حمایت از موجودات فضایی) http://aufo.persianblog.ir/post/283/