نجوم ایران

سلام بر دوستان به وبلاگ خودتان خوش امدید شما را به دیدن تصاویر ومطالب و خبرهای نجومی و هوا فضا دعوت میکنم

بیلی مایلر پیرمردی که با (فضایی ها) دیدار کرد
ساعت ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۳  کلمات کلیدی: موجودات فضایی

بیلی مایلر پیرمرد مسن و کشاورز سویسی که در میان یولولوژیست ها از شهرت زیادی برخوردار است، ادعا کرد که از زمان کودکی تا بحال بیش از 250 بار با موجودات فرازمینی از ستارگان پلیاد (خوشه پروین) دیدار و گفتگو کرده است که اوج این تماس ها

 در دهه 70 میلادی بوده است. در میان تمام کسانی که ادعای ارتباط با موجودات فرازمینی را می کنند بیلی مایلر از جایگاه ویژه ای برخوردار است. زیرا وی برای صحت ادعای خویش عکسها و فیلمهای بسیار شفافی از بشقاب پرنده ها گرفته است که به گفته خودش این اجازه را موجودات فرازمینی به او داده اند. عکسها و فیلم ها و نوارهایی که حاوی صداهای بشقاب پرنده هاست همه توسط دانشمندان زیادی مورد آزمایش قرار گرفته که اثری از حیله و نیرنگ در آنها دیده نشده است. همچنین او فلزاتی را از طرف فرازمینی ها به دانشمندان اهدا کرده است که در کره زمین یافت نمی شوند.


خبر باور نکردنی

سازمان National Geographic در تاریخ ژانویه 2002 در مجله خود صحت یکی از ادعاهای بیلی مایلر را که حدود 30 سال پیش (دهه 70) مطرح شده بود تایید کرد! بیلی مایلر بیش از سی سال پیش ادعا کرده بود که موجودات فرازمینی به او گفته اند که قله اورست مرتفع ترین کوه در کره زمین نیست! وی در یکی از نوشته های قدیمی خود آورده که موجودات فرازمینی به او گفته اند که قله چیمبورازو (Chimborazo) در اکوادور 2150 متر از قله اورست بلندتر است. برای اینکه کره زمینی کاملا گرد نیست و برای همین (ارتفاع از سطح دریا) مقیاس درستی برای اندازه گیری ارتفاع کوه ها نیست! National Geographic در ادامه توضیح می دهد که اخیراً دانشمندان متوجه شده اند چرخش زمین به دور خود باعث شده که سطح زمین کاملا یکدست و اصطلاحا کروی نباشد. بنابراین اگر ارتفاع کوه ها را نسبت به مرکز زمین بسنجیم کوه چیمبورازو 2200 متر بلندتر از اورست است! اما اگر مبنای اندازه گیری را سطح دریا اختیار کنیم در آن صورت قله اورست 2540 متر از چیمبورازو بلندتر است. پس در حقیقت نه اورست بلکه چیمبورازو (بلندترین نقطه) روی زمین است. این نکته را باید یادآور شد که چگونه یک کشاورز ساده سویسی که تحصیلات عالی نیز ندارد سالها پیش چنین ادعایی را مطرح ساخت که اکنون دانشمندان به صحت آن پی برده اند؟!

منبع: Axiom