موجودات فضایی کشف شده در صحرای آریزونا

آفتاب بودند. به نظر من این موجودات می توانند از کرات دیگر به زمین آمده و شاید تخم های آدم فضایی باشند. درهرصورت ما نتوانستیم بفهمیم که این موجودات از کجا آمده اند ولی من یقین دارم که از کره ی ما نیستند."
رادیو <صدای روسیه> برای درک صحیح از این خبر، به سراغ کارشناسان و متخصصان رفته است. خانم سویتلانا کاستکینا در وبلاگ شخصی خود در این رابطه می نویسد:
"بدیهی است که صحبت ها بر سر یک نوع جهش ژنی جدید است. به نظر می رسد که این نوع جهش ژنی منجر به تشکیل نوعی قارچ های ژله ای گشته است. در هر صورت بدون آزمایشات و بررسی های لازم نمی توان تعریف دقیقی از این موجود را اعلام کرد. اگر من به جای همکارهای آمریکایی خود بودم، علاقه ی بیشتری برای کشف این موجودات عجیب نشان می دادم."
با این تفاسیر هنوز نمی توان تعریف دقیقی از این موجودات را عنوان نمود. این که این موجودات از دیگر کرات آسمانی آمده اند و یا دستخوش جهش ژنتیکی قرار گرفته اند را تنها گذر زمان و پژوهش های لازم به ما نشان خواهد داد. با درج این خبر، بار دیگر بسیاری از مردم دنیا امیدوار شدند که کره ی ما تنها کره ی زنده در جهان نبوده و ما در این کهکشان ها تنها نیستیم.منبع:
http://persian.ruvr.ru/2013_04_19/111199292/

/ 1 نظر / 103 بازدید
پویا

به نظر من هم موجودات فضایی قبلا در آریزونا بودن و اگه این تخم هاشون باشه پس می تونیم بگیم که اونا تخم گذار هستن و این اطلاعات ما رو در بارشون بیشتر میکنه![مغرور]