آمریکا را موجودات فضایی اداره می کنند!!

یک گزارش جدی در بخش انگلیسی خبرگزاری فارس
-------------

فارس: آمریکا را موجودات فضایی اداره می‌کنند

به گزارش فارس، بر اساس اسناد غیر قابل انکار که توسط ادوارد اسنودن، کارمند پیشین آژانس امنیت ملی آمریکا افشا شده است، سیاست‌های دولت آمریکا در امور داخلی و خارجی توسط موجودات فضایی تعیین می‌شود. بنا بر این گزارش، اداره این کشور، دست کم از سال ۱۹۴۵ به این طرف در اختیار موجودات فضایی بوده است.

به نوشته خبرگزاری فارس، اسنادی خدشه‌ناپذیر نشان می‌دهد که «سفیدپوست‌های قدبلند» فضایی در یک پایگاه هوایی در نوادا مستقر هستند. بر اساس این اسناد، این «سفیدپوست‌های قدبلند» در ظهور و به قدرت رسیدن آدولف هیتلر و حزب نازی آلمان در دهه ۱۹۳۰ نیز نقش قابل توجهی داشته‌اند. به نوشته خبرگزاری فارس، آلمان نازی در اواخر دهه ۳۰ میلادی، دارای ۵۷ زیردریایی بود اما توانست به کمک موجودات فضایی در عرض چهار سال تعداد زیردریایی‌های مدرن خود را به ۱۱۶۳ فروند برساند.

فارس می‌نویسد هم اکنون باراک اوباما با کمک «نیروهای ناشناخته» به نبرد این «سفیدپوست‌های قدبلند» رفته است. به گزارش فارس، دولت روسیه نگران است که اوباما هم در این نبرد به کمک‌های یک نیروی ناشناخته فضایی دیگر متکی باشد.

لینک خبرگزاری فارس:
http://goo.gl/kWdsxT

(خبرهای جدید در این زمینه به زودی)

/ 8 نظر / 151 بازدید
رامتین

باز رفتیم سر کار؟

رامتین

علا ئم رو بو ده شدگان تو سط بیگا نگان koli neshune daram bayad chiar konam? khahesh mikonam komakam kon

کامران

دوستان یک بار هم که شده جدی باشید . و احتمال بدید شاید چنین چیزی امکان داشته باشه . من چند ساله در این مورد حقیق میکنم وکتابهای زیادی هم خوندم و جاهای زیادی هم رفتم در سال 82 هم در مجله اطلاعات علمی اون زمان در موردش مقاله ای به چاپ رسوندم . خبر گزاری فارس تغریبآ درست میگه . طبق اسنادی که قبلا هم منتشر شده در جنگ جهانی دوم بعد از سقوط یک ufo در جنگلهای آلمان این کشور تونست با مهندسی معکوس به بخشی از تکنولوژی موجودات بیگانه دست پیدا کنه و حتی به مرز ساخت سلاحی خوفناکی به نام ناقوس رسیده بود که با استفاده از الکترو مغناتیس و با ختلال در ابعاد فضا زمان کار میکرد . دانشمندان معروفی با نام هرمان اوبررث و دکتر ورنن فون بران در تولیدش نقش داشتن . بعد از پایان جنگ فون بران طی عملیاتی به نام گیره کاغذ برای استفاده از اطلاعاتش به آمریکا فرستاده شده و توسط وی سازمان ناسا رو راه اندازی کردند . خود فون بران چندین بار گفته بود ما اطلاعات خودمون رو از موجودات هوشمند فرازمینی میگرفتیم . این موارد به حدی محرمانه بود که حتی خود هیتلر در جریان جزئیات قرار نداشت . در آلمان جامعه مخفی به نام وریل وجود داشت که افراد سرشناس دولتی و

ایمان

خودت چیزی رو که گفتی باور داری؟

اسفندیار

سلام: خیلی درود بر تو واقعا تشکر منم یه حدود 10 سالی هست دنبال داستان جنگ جهانی و اتفاقات خاصش که تاکنون ادامه داره هستم ، جستجوهات آدرسش قابل اطمینانه. فقط به دوستانی که باور ندارند اینو بدونن منتظر تکنولوژیهای جدید در دنیا باشید، خدا خودش فرموده من چیزی رو بیهوده نیافریدم .آیااین همه سیارات و کهکشانها نباید دلیلی داشته باشه؟ ما دور و برمون چه موجوداتی غیر خودمون هستن از بزرگ تا کوچیک.مگه ما همین موجودات و گیاهانو در فضا پرورش نمی دیم. پس بیایید کمی دقیق باشیم. سپاس گذارم.

مهدي

سلام اگه با وبلاگ من تبادل لينك كنيد خيلي خوشحال ميشم

مبینا

دوستان این موضوع خرافات نیست و حتی ممکن واقعی باشه

پریسا

نمیتونم باور کنم :-! اما خبر گذاری فارس خبرگذاری شناخته شده ایه و الکی مقاله منتشر نمیکنه[بغل]