خبر فوری..حمله بیگانگان به زمین ؟؟ Urgent


GIANT UFO, Foreign object penetrates the Volcano Popocatepetl from space, October 26, 2012

آتشفشان Popocatepetl در مکزیک با حمله یک یوفو دیروز جمعه 26 اکتبر(5آبان) فوران کرد.. این آتشفشان از سال 2005 آرام بوده است ولی از ماه آوریل نشانه هایی از دود در آن ظاهر شد.


دیروز جمعه خبرنگار Televisa ، خواکین لوپز دوریگا ، در حین فیلمبرداری از کوه آتشفشان مکزیک با صحنه ای عجیب مواجه شد.
یک جسم استوانه ای به طول یک کیلومتر داخل دهانه آتشفشان شد و متعاقب آن انفجار مهیبی صورت گرفت.. این خبر را رسانه های معتبر جهان به عنوان اخبار حادثه ای پخش کردند.

یکی از متخصصان مرکز نجوم در مکزیک عقیده دارد که این به احتمال زیاد میتواند یک حمله به زمین از سوی موجودات بیگانه تلقی گردد..

گویا افسانه حمله بیگانگان به زمین در سال 2012 در حال شکل گیری است. تصور کنید تا کنون بشر جسم پرنده به طول یک کیلومتر نساخته است.. قبلا مدارکی درز کرده بود که نشان میداد یکی از چالشهای فراروی بشر در حوادث آینده بازگشت بیگانگان به زمین خواهد بود. قوم مایا در آمریکای جنوبی کاملا به این مسئله اعتقاد دارند که روزی بیگانگان برای انتقام به زمین باز خواهند گشت.. این یک مدرک موثق است .. !!!

فوران این آتشفشان هشدار قرمز را سبب گشت و پیش بینی میشود زندگی 19 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار دهد.. ساکنان نواحی در حال تخلیه شهرها هستند.

ویدئو:
http://www.youtube.com/watch?v=BaoRBTATOso
/ 2 نظر / 10 بازدید
پویا

این فضایی ها دارن گیر میدن ها[خنده]

fereydon

انسان متمدن نسبت به غریبه ها خوش بین است.تمدنی که به آندرجه ازعلم وتکنولوزی دست یافته بدان معنی است که بموازات آن به حکمت رسیده است ودر نتیجه ازچرخه تسلسل گذر کرده بنابراین هم صلح طلبند و هم بدور ازاشتباه که مثلأ سفینه آنها سقوط کند یا ادعاهای بی اساس دیگر. چون در ابتدای علم وپیشرفت هستیم پس آینده را نمیتوانیم بخوبی تصورکنیم. باید سعی کنیم درشناخت واقعیتها گام برداریم. انشااله