علا ئم رو بو ده شدگان تو سط بیگا نگان

بعضی از این نشانه ها ممکن است غیر واضح یا درک نشدنی باشند. که برای توضیح انها باید گفت ان نشانه ها فقط برای کسی که ان را دارد قابل درک است.

1. از دست دادن زمان به مدت یک ساعت یا بیشتر بدون اینکه بتوانید برای ان علتی بیابید. (برای مثال راننده ای ساعتی را در بی خبری می گذراند و وقتی به خود می اید خود را مایل ها دور تر از مکان اولیه می یابد.)

2. ایا در رختخواب خود دچار نوعی فلج شده اید؟ در حالی که احساس میکنید موجودی در اتاق تان است؟

3. داشتن زخم ها یا نشانه های غیر عادی روی بدن که علتی برای ان نیافته اید. (برای مثال جای کنده شدگی روی پوست - زخم هایی به صورت خط مستقیم - زخم های مثلثی شکل - زخمی روی سقف دهان یا بینی - جای زخم یا بر امدگی زیر یا داخل گوش و ... )

4. دیدن نور های نورانی به صورت نور یا برق های ناگهانی در خانه یا محل دیگر.

5. داشتن خاطره ای از پرواز بالای سطح زمین در حالی که میدانید رویا نیست و یا خواب دیدن بیش از اندازه پرواز کردن.

6. داشتن تصویری که ناخوداگاه در حافظه تان است و نمیتوانید ان را فراموش کنید (مثل صورت یک فرازمینی - فرایند ازمایش بر روی انسان - یک سوزن جراحی - یک میز جراحی - بچه پوست و استخوانی و لاغر! یا ... )

7. دیدن اشیای نورانی کوچک بیرون خانه تان یا در حال وارد شدن از پنجره اتاق تان.

8. دیدن خواب های زیاد در مورد بشقاب پرنده ها - نورهای رنگارنگ و موجودات فرازمینی.

9. دیدن یک منظره جالب و شوک بر انگیز از بشقاب پرنده ها یا دیدن چند باره انها در طول زندگیتان.

10. داشتن نوعی هشیاری و اطلاعات زیاد در مورد کیهان و عالم هستی و علاقه به انسان شناسی و کنجکاوی در رفتار انسان ها - علاقه به مطالعه محیط - گیاه خواری - و داشتن هشیاری اجتماعی.

11. احساس قوی در مورد داشتن یک ماموریت یا انجام یک کار بزرگ یا شبیه به این ها بدون اینکه بفهمید این اجبار از کجا ناشی می شود.

12. داشتن احساس مرموز در مورد اینکه شما انسان بخصوص یا یک ((انتخاب شده)) هستید.

13. اتفاق افتادن وقایع غیر طبیعی در طول زندگیتان که نمیتوانید توضیح دهید و احساس اضطراب پس از ان.

14. داشتن توانایی زیاد روحی. برای مثال دانستن اینکه اتفاقی قرار است بیفتد قبل از اینکه ان حادثه پیش اید.

15. (فقط بانوان) : یک بارداری ناموفق یا سقط جنین (بعبارتی مدتی فکر می کردید باردار هستید اما پس از مدتی نشانه های بارداری از بین رفته باشند.)

16. بیدار شدن در جایی که قبلا در انجا نخوابیده بودید. و یا جابجا شدن هایی که سابقه نداشته. (برای مثال وقتی بیدار می شوید میبینید سرتان جای پایتان است- یا وقتی بیدار میشوید درون اتومبیلتان هستید!)

17. دیدن دو چشم خیره در رویا. مانند چشم حیوانات (جغد - اهو ) یا داشتن خاطره ای گنگ در مورد اینکه حیوانی به شما نگاه می کند و ترس از چشم پس از ان! )

18. نمیه شب از خواب پریدن با وحشت و اضطراب زیاد.

19. عکس العمل شدید وقتی تصویر یک فرازمینی را میبینید. اعم از خوشحالی یا نفرت از ان.

20. داشتن ترس زیاد و غیر قابل توضیح. (برای مثال از ارتفاع - مار ها - عنکبوت ها - حشرات بزرگ - صداها ی بلند - نورهای درخشنده - امنیت شخصی یا تنهایی)
 21. داشتن تبحر در حل کردن مشکلات به تنهایی.

22. دیدن فلج شدن یا بیحرکت ماندن شخصی که کنارتان است یا کنارتان خوابیده.

23. داشتن خاطره از وجود مکان مخصوصی که معانی روحی برای شما داشته در بچگی.

24. بودن شخصی در زندگیتان که ادعا میکند در نزدیکی شما یک سفینه یا یک موجود عجیب دیده و پس از ان شما برای مدتی مفقود شده اید.

25. قطرات خون یا لکه های عجیب روی ملافه یا بالش تان در حالی که سابقه نداشته.

26. علاقه زیاد به موضوع بشقاب های پرنده و موجودات فرازمینی یا مطالعه زیاد درباره ان ها.

27. نفرت بیش از حد در مورد موضوع بشقاب های پرنده و موجودات فرازمینی ها بطوری که نمی خواهید در باره شان بحث کنید.

28. ناگهان مجبور شده اید به سمت مکان ناشناخته ای رانندگی - یا پیاده روی - کنید.
(بعضی از ربوده شدگان اظهار کرده اند تا اخرین لحظات نمی خواسته اند به محلی که ربوده شده اند بروند اما نیرویی انها را مجبور کرده بدون اینکه خوشان بخواهند.)

29. داشتن احساس اینکه تحت نظر هستید و به مدت طولانی شما را نگاه می کنند. بخصوص در شب

30. دیدن یک رویا یا خواب که دارید از یک پنجره بسته یا دیوار مایع می گذرید.

31. دیدن مه یا دود عجیب در مکانی که نمی تواند وجود داشته باشد.

32. شنیدن صداهای عجیب وزوز یا صداهای ضربان دار بدون اینکه بفهمید منشا انها کجاست؟

33. خون دماغ شدن بطوری که قبلا سابقه نداشته یا بیدار شدن از خواب در حالی خون دماغ شده اید.

34. بیدار شدن در حالی که زخمی عجیب و غیر قابل توضیح روی الت تناسلی تان وجود دارد.

35. داشتن مشکل و درد در کمر یا گردن. یا بیدار شدن در حالی که بدنتان سخت شده و قادر به خم کردن اعضا نیستید.

36. داشتن سینوزیت مزمن یا بیماری های بینی.

37. احساس اینکه اطراف بدنتان میدان الکترونیکی دارید که به طرز عجیبی عمل میکند. ( برای مثال وقتی از کنار تیر چراغ برق رد می شوید خاموش میشود. یا وقتی به تلویزیون یا رادیو نزدیک می شوید تحت تاثیر بدنتان قرار می گیرند.)

38. دیدن یک پیکر روپوش دار نزدیک منزل یا کنار تختخواب تان.

39. صداهایی تکرار شونده گاه و بیگاه در گوشتان می شنوید. بخصوص در یک گوش.

40. داشتن ترس غیر عادی از پزشک و خودداری از درمان کردن و مصرف دارو.

41. داشتن بی خوابی یا اختلال در خوابیدن.

42. دیدن خواب و رویا در مورد پزشکان و اعمال انها.

43. سردرد های متوالی و گاه و بیگاه. بخصوص در سینوس ها - یکی از چشم ها یا گوش ها

44. داشتن توانایی های فوق طبیعی مثل دریافت ناگهانی یا داشتن بصیرت.

45. تمایل به داشتن رفتار های اعتیاد اور.(تکرار زیاد بعضی از اعمال)

46. دریافت پیام های تله پاتیکی از فرازمینی ها.

47. شنیدن صدایی خارجی که از درونتان با شما سخن می گوید. به شما دستور میدهد یا شما را راهنمایی می کند.

48. از گنجه یا کمدتان میترسید.

49. داشتن مشکل در ارتباط با دیگران یا ارتباطات جنسی.

50. احساس میکنید مجبورید کنار دیوار بخوابید یا تخت خوابتان مجاور دیوار باشد.

51. احساس این که باید خیلی هشیار باشید و یا ((کسی)) شما را خواهد گرفت.

52. خیلی سخت به افراد اعتماد می کنید.

53 دیدن خرابی و ویرانی در یک رویا. (عده ای از ربوده شدگان اظهار داشته اند موجودات فرازمینی با نشان دادن تصاویری از نابودی زمین به انها هشدار داده اند که انسان ها باید مراقب محیط زیست زمین باشند.)

54. احساس اینکه نمی بایست در مورد موضوع بشقاب پرنده ها یا موجودات فرازمینی صحبت و یا حتی فکر کنید.
55. حساس اینکه بعضی از این نشانه ها را دارید اما خاطره ای از فرازمینی ها یا ربوده شدن توسط انها در ذهنتان نیست.

 

عزیزانی که در چنین نشانه های دارند می تواند ما را از طریق تماس باگروه حمایت از موجودات فضایی http://aufo.persianblog.ir/ در جریان بگذارند

/ 12 نظر / 65 بازدید
نمایش نظرات قبلی
n.a

برادر من الزایمر ک نداریم

ارشیا

آقا من علاقه دارم به این موضوعات خیلی به خودم اطمینان دارم وقتی یه کاری رو میخوام حتما انجامش میدم حس میکنم که قدرتی دارم ولی نشونه ای ندارم میتونم بفهمم چی کجاست(مثلا تو کامبیوتر یه نفر یه فایل رو تو کل کامبیوتر بدون سرچ کردن جالب اینجاست که مستقیم رفتم تو اون فایل) اتفاق های عجیب(مثلا وقتی با چیزی برای اولین بار آشنا میشم بیشتر با اون مواجه میشم مثلا درسی میخونم در مورد حکومت دیلمیان و درس رو میفهمم همون روز مستند حکومت دیلمیان رو نشون میده) یه بار هم به مامانم گفتم کاور گوشیتو بذا میشکنه ها ولی مامانم توجه نکرد همون روز شکست یا اتفاقایه اینجوری) از تاریکی و ارتفاع و مار و عنکبوت هم میترسم

همراه

حدود 3 ساعتی بود که داشتم وب شما رو میخوندم. با خوندن این پست مو به تنم سیخ شد. 2-3-4-5-7-8-10-11-12-13-14-16-17-18-20-21-23-25-28-29-30-32-33-35-36-39-41-43-44-45-47-49-52-53-55 تمامی این مواردو کمابیش احساس میکنم. بعضی از اونها مربوط به دوران کودکی منه بعضی مربوط به چند سال پیش و بعضی ها هم همیشگی بوده والانم هست.میتونم وارد جزئیات بشم اگه لازم باشه.تا الان فکر میکردم خیلی از این موارد به خاطر بیماریه.به خصوص اینکه از 2 سال پیش دارم بی دلیل لاغر میشم.از لحاظ غذایی خیلی به خودم میرسم اما بی نتیجه اس. الان یه جورایی ترسیدم!

محمد حسن

من پسری 25 ساله هستم اما از کوچکی بیمار بوده ام وهستم قبلا برای درمان بیماری به دکتر های زیادی مراجعه کرده ام ام هیچ نتیجه ای حاصل نشده در حال حاضر مدتی هست که فهمیده ام مشکل من یک بیماری ماورایی است .تنها امید آرزویی هم که دارم با توجه به رشته ام ساختن بشقاب پرنده است در ضمن اکثر نشانه ها رو که گفتین من دارم . با تشکر

mostafa

سلام من تقریبا تمام موارد رو دارم باید چیکار کنم؟آدم فضاییها با من اینکارو کردن؟در ضمن من یوفو نزدیک خونمون دیدم هواپیمایی که یک هوتو هوا ایستاد و مستقیم و عمودی به سمت با لا میرفت اینکه قدر تا های خاص بعضی وقت ها دارم و وقتی نزدیک رادیو میشم قطع میشه به کل روی آلتم هم زخم هست و بدنم بعضی وقت ها زخم میشه خواب آدم فضایی هم زیاد میبینم تقریبا ماهی یک بار یا هفته ای دو بار بعضی وقت ها هم بدنم حالت های عجیبی داره باید چیکار کنم؟ من میترسم صدا هم تو گوشم زیاد میشنوم و حس بویاییم و گوش هام قویه!اولا فقط بویایی بود بعد از یه مدت یکی از گوشام زیاد میشنید بعد الان دوتاشون شدن وای خدا من میترسم تو خوابام همیشه یک شخص ناشناس رو میبینم احساس میکنم قیافه ی فضاییا رو هم میدونم چه شکلیه!!

فرهاد

سلام خدمت دوست گرامی میخواستم بدونم اگرشخصی 47 تاازاین علایم روداشته باشه بعدش چی ایباید بترسه یانه من همه علایم رودارم حالا چی میشه ایاقراره برام اتفاقی بیافته

...

من وقتی کلاس اول یا دوم بودم زمان رو از دست دادم یعنی اوایل زنگ من مشغول نوشتن چیزی بودم که بعدش یهو انگار از خواب بیدار شدم دیدم کلاس خالیه و من هنوز مشغول نوشتنم. مورد 10 هم درسته و اما مورد 14 من یبار داشتم توی خیابون قدم می زدم که چند نفر رو دیدم که داشتن چراغ برق رو درست میکردن بعد من وایسادم و با خودم گفتم اگه از جلوی اون چراغ رد شم چراغ میترکه وهمین اتفاق هم افتاد تا دقیقا از اونجا رد شدم چراغ ترکید(که ممکنه اتفاقی باشه) 16 هم بعضی وقتا شده که من وقتی خوابم ی چیزی رو جابجا کنم یا تو خواب راه برم (اینم ممکنه بیماری باشه) 25 هم که همه علاقه دارن در مورد فرا زمینی ها بدونن 36 هم که از وقتی بچه بودم سینوزیت داشتم تا الان (که اینم بیماری) 37 هم که همین بقل گوشم احساس کردم نیروی الکتریکی وجود داره 54 هم که الان با خودم دارم میگم عجب غلطی کردم اومدم وبلاگ شما 55 هم که احتمالا در مورد همه درسته

yeganeh

من 21از علایم رو دارم میشه بگی دقیقا چه گلی باید تو سرم بریزم؟؟؟؟؟

yeganeh

من بعضی هاشو دارم اما اونی که از بقیه بیشتره صدایی که همیشه میشنوم دستورایی که بهم میده دیوونه کنندس ولی همیشه تصمیمای مهم زندگیمو براساس اون صدا میگیرم چون باعث میشه همیشه موفق باشم[تایید] من باهمه اذیتایی که میشم حسمو دوست دارم کمکم میکنه درضمن من تصویری که تو ذهنمه احتمالا مال فرازمینی هاست«مطمءن نیستم» سردردم که ماشآ الاه همیشگیه

yeganeh

مکلی از الاعم دیگه...