چهره انسانی یک دنباله‌دار

دانشمندان براین باورند انسان از این توانایی برای غنی‌تر ساختن تخیلات و درک اشکال معنی‌دار استفاده می‌کنند. مشهورترین نمونه این تصاویر، تصویر چهره انسان روی مریخ است که در سال 1976 توسط کاوشگر وایکینگ یک به ثبت رسید. تصویری که به سرعت مشهور شد و ناسا نیز آن را خطای دید ناشی از نور خورشید روی پستی‌بلندی‌های مریخ اعلام کرد.

روزتا درحال حاضر در 100 کیلومتری دنباله‌دار 67P/Churyumov-Gerasimenko در حرکت است، دنباله‌داری که با سرعت 55 هزار کیلومتر بر ساعت در حال پرواز است. قرار است روزتا بیش از یک سال روی این دنباله‌دار مطالعه کند تا از طریق اطلاعات به‌دست آمده از آن بتواند اسرار شکل‌گیری حیات روی زمین را آشکار سازد.

/ 3 نظر / 65 بازدید
محمد

باسلام.من و چند تن از دوستانم چندین سال پیش شیع ناشناسی مشاهده کردیم که خیلی عجیب بود که به احتمال خیلی زیاد فرازمینیها بودند.ما حاظریم برای روشن شدن حقایق توضیح دقیقی اراعه دهیم.ایران اراک.

گیتی شاهی

اینکه شد جریان عکس امام در ماه

گیتی شاهی

در ضمن آنانی که این را باور می کنند در کودکی عادت داشته بودند که روبه ابرها بخوابند و بگویند "اون ابره می بینی مامانی ؛شکل خره! اون ابره شکل شکلاته! اون ابره شکل عروسکه! اون ابره مثه چشمه!" نباید به این اشخاص که هنوز در شخصیت کودکی سیر میکنند بها داد و اراجیفشان را نشر کرد.