کمک فضائیان در نجات زمین در طول تاریخ

در همانجا تکه هایی از سفینه سیاره فضایی یافت شد. آزمایش های شیمیایی نشان داد که ماده ای را که سفینه از آن ساخته شده است در زمین نمی توان بازآفرینی کرد. این ماده آلیاژی خود ویژه از سیلیکون و فلز بود. آدمهای روی زمین از همه نوع عناصر ضروری برخوردارند، اما ازمایشات نشان دادند که برای ساخت چنین آلیاژی نیاز به غلظت خاص مواد هست که دستیابی به آن در شرایط زمینی ممکن نیست. رسیدن به چنین غلظتی فقط در فضا ممکن است. قدرت انفجار نیز گواه آن است که سفینه ای از سیاره دیگر مقصر این سانحه فضایی بوده است.
30 ماه ژوئن سال 1908 میلادی یک انفجار بزرگ به قدرت 50 میلیون تن معادل تی.ان.تی رخ داد. این انفجار مساوی بود با تمام انفجارات در جنگ کبیر میهنی و 3-2 بار قوی تر از بمب های اتمی که آمریکا بر سر هیروشیما و ناکازاکی پرتاب کرد. انفجاری به این قدرت در زمین نو در قطب شمال رخ داد. در آنزمان، اتحاد شوروی در آنجا بمب هیدروژنی را آزمایش کرد. این انفجار توسط تمام زلزله نگارهای جهان به ثبت رسید. این انفجار نه در زمین، نه در فضا، بلکه جایی در جو رخ داد.
دانشمند سیبری معتقد است که تمام نظریه های ارائه شده در این باره طی صد سال اخیر درست نیستند، به غیر از یکی: شرکت تمدن غیر زمینی دراین حادثه. یوری لاوبین بر این امر اصرار می ورزد که انفجار بین آسمان و زمین می توانسته فقط در نتیجه تصادم دو جسم رخ داده باشد.
شرکت سفینه غیرزمینی در این حادثه برابر 99 درصد است. زیرا بطور همزمان با ثبت امواج زلزله نگاری، طوفان مغناطیسی نیز به ثبت رسید. طوفان مغناطیسی می تواند فقط در صورت انفجار دستگاه فنی در جو بروز کند.
یوری لاوبین یک گواه دیگر نظریه کمک غیرزمینی را پیدا کرده است . سنگ کوچکی با اشکال لوزی شکل و مربع روی آن.
این کریستال کوارتزی است که از نظر سخت بودن فقط از الماس عقب می ماند. برای ایجاد چنین اشکالی نیاز به تکنولوژی خاصی هست. ما سعی کردیم دست به آزمایش بزنیم و ببینیم به چه وسیله ای این نقش ها روی سنگ کشیده شده اند. به انستیتوی فیزیک مراجعه کردیم که دستگاه لیزر در آنجا وجود دارد. اما این دستگاه توانست فقط یک ذره بر سطح آن خراش وارد آورد ، هر چند فولاد را مثل کره می برد. وقتی به زمین شناسان این سنگ را نشان دادیم، آنها گفتند که این سنگ زمینی نیست و ریشه فضایی دارد.
بعید نیست که این کریستالها می توانند حامل اطلاعاتی باشند. کشف کد علایم مرموز روی آنها می تواند نه تنها اسرار سنگ آسمانی تونگوس را آشکار سازد بلکه خیلی چیزها در باره گیتی و موجودات هوشمند ساکن در آن بدست انسان بدهد.
یادآوری می کنیم که 30 ماه ژوئن سال 1908 میلادی یک سنگ آسمانی روی زمین افتاد. در نتیجه انفجار در سیبری درختان در مساحتی بیش از 2 هزار کیلومتر مربع فروافتادند. طی چند روز بر فراز اراضی از اقیانوس اطلس تا سیبری مرکزی درخشش شدید آسمان و ابرهای روشن مشاهده شد. در محل حادثه تا کنون دانشمندان در حال کار هستند. اما ماده ای که سنگ آسمانی تونگوس از آن ساخته شده بود تا کنون پیدا نشده است. . به این دلیل نمی توان ترکیبات آن را مورد مطالعه قرارداد. تا کنون این حادثه مثل یک معما باقی مانده است که بر فراز تایگای سیبری بیش از صد سال پیش چه اتفاقی افتاد(برداشت شده از گروه حمایت از موجودات فضایی http://aufo.persianblog.ir)

/ 4 نظر / 15 بازدید
meysam

سلام وبلاگ فوق العاده اي داريد خوشحالم بعضي ها هستن كه مطالبشون بي نظيره / دارم آرشيوتون رو مطالعه ميكنم اميدوارم ادامه بديد و خسته نشيد / اگر امكانش هست از مواردي مثل گسستگي زمين و ربطش به نيبرو و تاريخ هايي مثل 21 دسامبر و ... بذاريد با تشكر

پویا

آقا میثم درست میگن[لبخند]

ستایش

[تایید]

ستایش

سلام وبلاگتون عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود هرچی بگم بازم کم گفتم [تایید]