سیستم دوقلوی خورشید (نیبیرو)

من اعتقاد دارم که در یک سپیده دم و یک موعد زمانی بخصوص این امر اتفاق خواهد افتاد و ما نیز مانند مهره های یک شطرنج در این بازی سهیم خواهیم بود.
نظریه آلفرد وبر در مورد هرکلوبوس (نیبیرو) که سبب ورود موجودات فرازمینی به سطح زمین خواهد شد.
در 18 اکتبر 2012 آلفرد وبر در ونکوور در یک مصاحبه تلویزیونی پر بیننده در تلویزیون اگزوپولتیکس شرکت جست . وی در حال بررسی روی این وضعیت خاص و این پدیده آسمانی یعنی سیاره کوتوله قهوه ای و دوقلوی خورشیدی ماست.

نامهای این سیاره در الگوهای باستانی بسیاری آمده است همچون :
ایکس، هرکلوبوس، نیبیرو، افسنطین ، نمسیس و سیاره نابودگر و نامهای دیگر هم قابل ذکر است.

ستاره شناسان تخمین میزنند که نصف بیشتر ستارگان کهکشان ما که خورشید هم جزو آنها به شمار میرود ، دارای سیستمهای دوتایی یا دوقلو هستند. ولی در این میان یک مورد خاص نیز وجود دارد. در 11 مارس 2012 در مقاله آستروبایولوژی احتمال وجود یک دوقلوی خورشیدی با نام های هرکلوبوس و نیبیرو درباره سیاره نمسیس ابراز گشت.
این مقاله میگوید: هرکولوبوس یا نیبیرو احتمالا در گوشه و کنار منظومه شمسی کمین کرده است و هر از چند گاهی حرکتی مانند لگد زدن به خورشید از او سر میزند. بنابراین حتی در باستان آنرا نمسیس یا سیاره مرده لقب داده اند که میتواند یک ستاره کوتوله قهوه ای یا قرمز یا حتی تیره تر و چندین برابر سیاره مشتری باشد.

دانی گیلسون در یک سناریوی خطرناکتر زمان پرواز آن در منظومه ما را بین 2013 تا 2025 دانسته است که نمسیس در فاصله 2.85 مقیاس نجومی به خورشید نزدیک میشود که سبب ایجاد مه یا دود غلیظ در هاله خورشید میگردد و میتواند حوادث ساحلی همچون طوفانهای ویرانگر را به دنبال داشته باشد.

در 14 نوامبر مایک وال مسئول سایت اسپیس دات کام ابراز داشت که این سیاره در واقع جزو یک سیاه چاله سرگردان با کشش فوق العاده است که تا زمین 100 سال نوری فاصله دارد !!!
او اثبات کرده بود این جسم غول پیکر گازی شکل ، 4 تا 7 برابر مشتری است که به تصور اغلب دانشمندان یک کشتی فضایی بزرگ است و نزدیک به زمین رسیده است و نام آن CFBDSIR2149 میباشد.
(تحقیقات دلورم فیلیپ از موسسه اخترشناسی گرنوپل در فرانسه )

http://www.msnbc.msn.com/id/49823152/ns/technology_and_science-space/#.UKR9feRX391

اگر این جسم کوچک که یک سیاره است که از سیستم بومی خود جدا شده و یتیم وار در منظومه ما حرکت میکند آیا میتوان پیش بینی کرد که جهان ما دچار حوادث غیر مترقبه در زمینه نجومی خواد شد ؟؟
آیا میدانید چه چیزی سبب کشش ما در دل کهکشان راه شیری در سیستم دوم شده است ؟؟

همانطور که در تصویر ملاحظه میکنید این عکسی که توسط یک هنرمند طراحی شده است سیاره شناور CFBDSIR2149 را نشان میدهد که 100 سال نوری دورتر از این سیاره سرکش به منظمه ماست. ولی این ستاره سرکش دور نیست و نوری که از آن ساطع میشود بازتاب نور های منعکس شده از خورشید است و بنابراین میتوان آنرا در نور مادون قرمز مشاهده کرد.. بنابراین میتوان انتظار داشت که سیستم خورشیدی ما به سبب وجود این سیاره به یک سیستم هوشمند بدل گشته است.
انتهای مقاله ...

اونطورکه از گفته های آقای گیلسون بر میاد در واقع بیشتر ستارگان کهکشان ما یک دوقلوی کیهانی دارند که شاید بسیار از اونا دور باشه ولی میتونه وضعیت تعادل اونارو در کهکشان حفظ کنه.. در واقع منظومه ما هم طبق همین سیستم در وضعیت تعادل خودش در کهکشان قرار داده. این سیستم دوقلو که به نام CFBDSIR2149 توسط دانشمندان نامگذاری شده ، مانند یک سیاه چاله است که 100 سال نوری با خورشید فاصله داره و در واقع نیبیرو یا هرکلوبوس یکی از سیارات این سیستم دوقلوست که مانند یک یتیم از مادر خود جدا شده و بین خورشید و سیستم دوقلوی آن آواره است. در واقع این کشفی است که هم دانشمندان کانادایی وهم فرانسوی به آن دست یافته اند. ولی این سیاره آواره بقدری تاریک است که بدون نور مادون قرمز قابل دیدن نیست.
دان گیلسون و آلفرد وبر از دانشمندان برجسته جهان معتقدند نیبیرو اکنون در کنار خورشید و بسیار به ما نزدیک شده است. و تمامی حوادث از قبیل سیل ، زمین لرزه ، طوفان ، فوران آتشفشان و فورانهای خورشیدی همه و همه باعثش نزدیک شدن نیبیرو میباشد. آنگونه که به نظر میرسد ایالات متحده از چند دهه پیش از وجود این سیستم دوقولو خبر داشته است .
بنابراین دوستان گرامی.. توصیه میکنم زیاد منتظر اخبار ناسا نباشید و بدونید وقتی حوادث به ما رسید معنای نیبیرو رو درک میکنیم.. و بقول دان گیلسون در یک سپیده دم همه چیز آغاز خواهد شد. زمانی که هیچکدام از ما انتظار آنرا نداریم.


__________________________________________
Donny Gilson

Above is the secondary object pulling in the opposite direction causing a huge magnetic pull within our solar system. © 2012 Don Gillson Productions

As I just stated to a subscriber about a previous radio interview ”I provide everything you need including a video analysis of this region. I am growing tired of people not willing to do their homework and writing things off as fiction. This is happening. I have been stating this since 2001! If you are not going to listen and tell every person that you know about what is to happen. Then, my friends there is no help for you. Believe in what you willl but this has been happening since the dawn of time and you are but a pawn in the game of chess.”
read more:
http://beforeitsnews.com/space/2012/11/planet-x-second-system-elc20049-dny-approaches-exclusive-from-ursuadams-2449452.html

/ 0 نظر / 76 بازدید